SEZON 2020/2021 - WKRÓTCE POJAWIĄ SIĘSZCZEGÓŁOWE INFORMACJE PO OTRZYMANIU KOMUNIKATU Z PZPN

III LIGA ZZPN SEZON 2019/2020- ARCHIWUM

1 kOLEJKA

1 Sparta Gryfice 0-12 LFA Szczecin

Data: 08-09-2019 g: 14:00

Adres: ul.Sportowa 1 , Gryfice

2 Olimpia II Szczecin 1-2 Energetyk Gryfino

Data: 07-09-2019 g.17:30

Adres: Szczecin. Bandurskiego

3. Hetman Recz - Fala Międzyzdroje

Kolejka w dniach // Przełożony //

Adres: wkrótce więcej informacji

2 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN 25-0 Fala Miedzyzdroje

Data: 14-09-2019 g. 17:30

Adres: MOSRiR Witkiewicza 69 Szczecin

2 Energetyk Gryfino 3-1 Hetman Recz

Data 15-09-2019 g. 12:00

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Sparta Gryfice 1-6 Olimpia II Szczecin

Data 15-09-2019 g. 11:00

Adres: ul.Sportowa, Gryfice

3 kOLEJKA

1 Olimpia II Szczecin 7:1 LFA SZCZECIN

22-09-2019 g. 14:30

Adres: ul.Bandurskiego , Szczecin

2 Hetman Recz 5:0 Sparta Gryfice

Kolejka w dniach 21-09-2019 g. 14:00

Adres: Recz. ul. Brak info

3 Fala Międzyzdroje 0:9 Energetyk Gryfino

Data 21-09-2019 g.11:00

Adres: Międzyzdroje ul.. Brak Info

4 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN-2:0 Energetyk Gryfino

Kolejka w dniach 28-09-2019 g. 17:30

Adres: MOSRiR ul.Witkiewicz 69-72 Szczecin

2 Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje

Kolejka w dniach 28-09-2019 g. 14:00

Adres:ul. Sportowa , Gryfice

3 Olimpia II Szczecin - Hetman Recz

Kolejka w dniach 28-09-2019 g. 11:00

Adres: ul. Bandurskiego , Szczecin

5 kOLEJKA

1 Hetman Recz 1:4 LFA SZCZECIN

Kolejka w dniach 06-10-2019 g. 14:00

Adres: Recz ul.wkrótce więcej informacji

2 Fala Międzyzdroje 0:8 Olimpia II Szczecin

Kolejka w dniach 06-10-2019 g.16:00

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Energetyk Gryfino 3:1 Sparta Gryfice

Kolejka w dniach 06-10-2019 g.16:00

Adres: wkrótce więcej informacji

6 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN 16:0 Sparta Gryfice

Kolejka w dniach 12-10-2019 g.16:00

Adres: MOSRiR ul.Witkiewicz 69-72 Szczecin

2 Energetyk Gryfino 3:3 Olimpia II Szczecin

Kolejka w dniach 13-10-2019 g.12:00

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Fala Międzyzdroje 0:3* Hetman Recz

Kolejka w dniach 13-10-2019 g.11:00

Adres: wkrótce więcej informacji

7 kOLEJKA

1 Fala Miedzyzdroje 1:13 LFA SZCZECIN

Kolejka w dniach 20-10-2019 g.14:30

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Hetman Recz 1:3 Energetyk Gryfino

Kolejka w dniach 19-10-2019 g.14:00

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Olimpia II Szczecin 7:0 Sparta Gryfice

Kolejka w dniach 20-10-2019 g.14:30

Adres: wkrótce więcej informacji

8 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN -4:1 Olimpia II Szczecin

Kolejka w dniach 26-10-2019 g.11:00

Adres: ul.Tenisowa 33, ZUT

2 Sparta Gryfice 0:4 Hetman Recz

Kolejka w dniach 27-10-2019 g.11:00

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Energetyk Gryfino 0:2 Fala Międzyzdroje

Kolejka w dniach 27-10-2019 g.12:00

Adres: wkrótce więcej informacji

9 kOLEJKA

1 Energetyk Gryfino 1:7 LFA SZCZECIN

Kolejka w dniu 03-11-2019

Adres: ul.Sportowa 1 , Gryfino

2 Fala Międzyzdroje 1:1 Sparta Gryfice

Kolejka w dniu 03-11-2019

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Hetman Recz 0:5 Olimpia II Szczecin

Kolejka w dniu 03-11-2019

Adres: wkrótce więcej informacji

10 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN 7:0 Hetman Recz

Kolejka w dniach 09-11-2019 g.16:00

Adres: MOSRiR ul.Witkiewicz 69-72 Szczecin

2 Olimpia II Szczecin 3:0 Fala Międzyzdroje

Kolejka w dniach 09-11-2019 g.11:00

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Sparta Gryfice - Energetyk Gryfino

Kolejka w dniach 10-11-2019 g.14:00

Adres: wkrótce więcej informacji

11 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN - Sparta Gryfce

Kolejka w dniach 21-22.03.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Energetyk Gryfino - Olimpia II Szczecin

Kolejka w dniach 21-22.03.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Hetman Recz - Fala Międzyzdroje

Kolejka w dniach 21-22.03.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

12 kOLEJKA

1 Fala Międzyzdroje - LFA SZCZECIN

Kolejka w dniach 28-29.03.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Hetman Recz - Energetyk Gryfino

Kolejka w dniach 28-29.03.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Olimpia II Szczecin - Sparta Gryfice

Kolejka w dniach 28-29.03.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

13 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN - Olimpia II Szczecin

Kolejka w dniach 4-5.04.2020 g......

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Sparta Gryfice - Hetman Recz

Kolejka w dniach 4-5.04.2020 g......

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Energetyk Gryfino - Fala Międzyzdroje

Kolejka w dniach 4-5.04.2020 g......

Adres: wkrótce więcej informacji

14 kOLEJKA

1 Energetyk Gryfino - LFA Szczecin

Kolejka w dniach 18-19.04.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice

Kolejka w dniach 18-19.04.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Hetman Recz - Olimpia II Szczecin

Kolejka w dniach 18-19.04.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

15 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN - Hetman Recz

Kolejka w dniach 15-16.04.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Olimpia II Szczecin - Fala Międzyzdroje

Kolejka w dniach 15-16.04.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Sparta Gryfice - Energetyk Gryfino

Kolejka w dniach 15-16.04.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

16 kOLEJKA

1 Sparta Gryfice - LFA Szczecin

Kolejka w dniach 02-03.05.2020 g....

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Olimpia II Szczecin - Energetyk Gryfino

Kolejka w dniach 02-03.05.2020 g....

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Fala Międzyzdroje - Hetman Recz

Kolejka w dniach 02-03.05.2020 g....

Adres: wkrótce więcej informacji

17 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN - Fala Międzyzdroje

Kolejka w dniach 09-10.05.2020 g ...

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Energetyk Gryfino - Hetman Recz

Kolejka w dniach 09-10.05.2020 g ...

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Sparta Gryfice - Olimpia II Szczecin

Kolejka w dniach 09-10.05.2020 g ...

Adres: wkrótce więcej informacji

18 kOLEJKA

1 Olimpia II Szczecin- LFA SZCZECIN

Kolejka w dniach 16-17.05.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Hetman Recz - Sparta Gryfice

Kolejka w dniach 16-17.05.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Fala Międzyzdroje - Energetyk Gryfino

Kolejka w dniach 16-17.05.2020 g.....

Adres: wkrótce więcej informacji

19 kOLEJKA

1 LFA SZCZECIN - Energetyk Gryfino

Kolejka w dniach 23-24.05.2019 g ...

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje

Kolejka w dniach 23-24.05.2019 g ...

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Olimpia II Szczecin - Hetman Recz

Kolejka w dniach 23-24.05.2019 g ...

Adres: wkrótce więcej informacji

20 kOLEJKA

1 Hetman Recz - LFA SZCZECIN

Niedziela 31.05.2020 g.16:00

Adres: wkrótce więcej informacji

2 Fala Międzyzdroje - Olimpia II Szczecin

Niedziela 31.05.2020 g.16:00

Adres: wkrótce więcej informacji

3 Energetyk Gryfino - Sparta Gryfice

Niedziela 31.05.2020 g.16:00

Adres: wkrótce więcej informacji

Kolejki od 11 do 20 nie zostały rozegrane w związku z pandemią koronawirusa. Baraże o awans do II Ligi nie zostały rozgrane decyzją PZPN bez możliwośći awansu mistrza III ligi. LFA Szczecin mistrzem III Ligi w sezonie 2019/2020