News LFA

LFA KIDS KOŃCZY SEZON 2019/2020

Zakończenie sezonu w grupach dziecięcych i młodzieżowych. Na zakończenie sezonu klub zorganizował Zwiedzanie Szczecin Floating Garden z wody na pokładzie Holiday-Boat.Szczecin i pamiątkowae medale dla wszystkich piłkarek. Dziękujemy Piłkarkom za zakończony ciężki sezon dla Wszystkich i jesteśmy bardzo dumni z Waszych postępów i zaangażowania na boisku.

Nowa III LIGA MAKROREGIONALNA

Taka informacja to sportowy awans dla całego klub. Po nie otrzymanej możliwości awansu i gry o awans do II Ligi jako zwycięzca III Ligi w sezonie 2019/2020 otrzymujemy możliwość gry w Nowej 𝐈𝐈𝐈 𝐋𝐢𝐝𝐳𝐞 𝐌𝐚𝐤𝐫𝐨𝐫𝐞𝐠𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥𝐧𝐞𝐣 ✔️ PZPN poinformował o decyzji utworzenia 𝐈𝐈𝐈 𝐥𝐢𝐠𝐢 𝐌𝐚𝐤𝐫𝐨𝐫𝐞𝐠𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥𝐧𝐞𝐣 Kobiet, która mocno podniesie poziom rywalizacji na poziomie III Ligi. W województwach zostaną utworzone ligi IV. ✔️ III Liga Makroregionalną utworzą zespoły mistrzów III Lig wojewódzkich oraz spadkowicze II Ligi w sezonie 2019/2020 ✔️ Mistrz 𝐈𝐈𝐈 𝐥𝐢𝐠𝐢 𝐌𝐚𝐤𝐫𝐨𝐫𝐞𝐠𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥𝐧𝐞𝐣 w sezonie 2020/2021 otrzyma bezpośredni awans do II Ligi.Makroregionalna ? - Polska podzielona na 4 regiony, każda grupa 𝐈𝐈𝐈 𝐥𝐢𝐠𝐢 𝐌𝐚𝐤𝐫𝐨𝐫𝐞𝐠𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥𝐧𝐞𝐣 w większości składać się będzie z 4 województw, jest to układ II Ligi z poprzednich lat. W sezonie 2020/2021 II Liga będzie podzielona na dwie grupy.

LFA II KIDS Sparing #3

LFA KIDS vs Hutnik Prawobrzeże ⚽️ 22 Czerwca i kolejny Sparing Piłkarek i Świetna postawa🔥 Brawo dziewczyny za walkę #LFAKIDS 💪🏻 Dziękujemy za odwiedziny #HutnikPrawobrzeże ⚽️👌 LFA w składzie: Maja Natalka Alicja Lena Sliwka Amelka Melania Lili Jagoda

LFA II KIDS Sparing #2

LFA KIDS vs SL SALOS Szczecin⚽️ Drugi i kolejny sparing za Nami w ciągu 3 dni Brawo dziewczyny za walkę #LFAKIDS 💪🏻 Dziękujemy za zaproszenie #SalosSzczecin ⚽️👌 LFA w składzie: Maja Natalka Alicja Lena Sliwka Melania Lili Oliwka Amelka

LFA II KIDS Sparing #2

LFA KIDS vs SL SALOS Szczecin⚽️ Drugi i kolejny sparing za Nami w ciągu 3 dni Brawo dziewczyny za walkę #LFAKIDS 💪🏻 Dziękujemy za zaproszenie #SalosSzczecin ⚽️👌 LFA w składzie: Maja Natalka Alicja Lena Sliwka Melania Lili Oliwka Amelka

LFA KIDS

Piłkarki z grup dziecięcych z tr.Kasią rozegrały gry sparingowe. W ciągu trzech dni dwa mecze. W sobotę 13 Czerwca z dziewczynkami Brazilian Soccer School Stargrard a w Poniedziałek z piłkarzami SL SALOS SZCZECIN. Wniosek jest jeden - jeszcze świat kobiecej piłki usłyszy o Naszych Super Bohaterkach.

"LFA Szczecin nową siłą na piłkarskiej arenie kobiet "

„...Praca z młodzieżą, organizacja meczów, poprawnie działające sprawy informacyjne, dobrze prowadzona strona internetowa a ilości polubień na facebooku to może pozazdrościć nie jeden dłużej istniejący klub z wyższych lig....” Portal o tematyce Kobiecej Piłki Nożnej w rozmowie z prezesem Ladies Football Academy.

LFA Szczecin 𝐌𝐈𝐒𝐓𝐑𝐙 𝐈𝐈𝐈 𝐋𝐈𝐆𝐈

Ladies Football Academy - LFA Szczecin w sezonie 2019/2020 zostaje mistrzem rozgrywek III Ligi Kobiet ZZPN ✔️ 10 Kolejek ✔️ 27 pkt ( 9-0-1) ✔️ 91 bramek strzelonych 11 straconych ✔️5 pkt przewagi nad drugą drużyną Dziewczyny osiągnęły plan założony na starcie rozgrywek - GRATULACJE i BRAWA dla WAS #OneTeam Dziękujemy Kibicom, Partnerom klubowym za wspieranie Nas w dążeniu do celu . #RazemTworzymyHistorię Rozgrywki w naszym regionie zostały zakończone teraz czekamy na decyzję PZPN. Trzymamy mocno kciuki żeby została podjęta ona i nawiązywała do decyzji w męskiej piłce co oznaczałoby Nasz awans do II Ligi lub otrzymanie takiej możliwości czyli gry w barażach, dziewczyny na to zasłużyły.

FUTSAL Puchar Polski

Komisja ds. Nagłych PZPN podjęła decyzje o zakończeniu Puchar Polski w Futsalu Kobiet na etapie 1/8 — komunikat https://bit.ly/2yVGiB1 ▫️ Pozostaje sportowy niedosyt ale szanujemy decyzję w pełni zrozumiałą lecz że w przyszłym sezonie dokończymy walkę o Puchar Polski Futsal Kobiet i dokończymy to co zostało rozpoczęte

Odmrażamy Piłkę i Wracamy do treningów

Po okresie ponad 55 dni treningów w domu wracamy do zajęć na obiektach w małych grupach wszystkich roczników dziecięcych, młodzieżowych i seniorskich zgodnie z wytycznymi i zachowaniem procedur. Nasze najmłodsze piłkarki dzięki współprac z wypożyczalnią samochodów UnityTrans otrzymały maseczki klubowe.

Zawieszone Rozgrywki

W związku z panującym koronawirus COVID-19 decyzją nadzwyczajnego posiedzenia #PZPN wszystkie rozgrywki kobiece zostają zawieszone do 29 Marca 2020 ❌ ▫️ O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco w miarę pojawiania się oficjalnych informacji 📍 ▫️ Członkowie Naszego Klubu , Rodzice , Zawodniczki są na bieżąco informowane o sytuacji 📍

Mecz Kontrolny nr III

W ramach przygotowań do rundy wiosennej w terminie 1 marca zaplanowany był mecz kontrolny z II Ligową drużyną Błękitni Stargard Kobiety lecz kilka dni przed zaplanowanym spotkanie drużyna z Stargardu zgłosilą problemy kadrowe i odwołała spotkanie. Po szybkich poszukiwaniach zamiany udało się spotkać z drużyną SV EINTRACHT GORITZ. Spotkanie odbyło się na boisku z naturalną nawierzchnią , mimo optycznej przewagi w każdym momencie meczu nie udało się spotkania wygrać . Mecz zakończył się wynikiem 1:1 a bramkę dla LFA Szczecin zdobyła Gabriela Witko.

LFA Szczecin w 1/8 Pucharu Polski Futsal

Już przed samym meczem wiele osób mówiło że będzie to mecz na wysokim poziomie. AZS UG Gdańsk to drużyna grająca w ekstralidze futsalu, nasza drużyna na co dzień grająca na trawie posiada piłkarki ,które również dobrze czują się na Hali. Po szybkim początku spotkania to LFA Szczecin wychodzi na prowadzenie bo wspaniałej bramce lobem Weroniki Szymaszek w 2 minucie spotkania . W końcówce I połowy AZS UG Gdańsk przyśpieszył i efektem były 2 szybkie bramki w 17 minucie Karoliny Pawlikowskiej. Rozmowa w szatni przyniosła efekty , LFA Szczecin pokazało że łatwo nie będzie i po zaciętej walce w polu karny zostaje faulowana Weronika Szymaszek, która też podchodzi do rzutu karnego i mocnym uderzeniem strzela bramkę pod nogami brakarki w 24 minucie i przy wyniku 2:2 LFA Szczecin wraca do gry o awans. Końcówka meczu to wiele niewykorzystanych strzałów obu drużyn i szybka gra, która to jednak daje bramkę LFA Szczecin po pięknym podaniu Katarzyny Tarnowskiej do Kamili Szafrańskiej i w 38 minucie jest 3:2 dla LFA Szczecin. Taki wynik utrzymuje się do końca mimo gry w przewadze Azs Ug Gdańsk. LFA Szczecin wynikiem 3:2 awansuje do kolejnego etapu 1/8 Pucharu Polski Futsal Kobiet gdzie przeciwnikiem będzie drużyna z Olsztyna . Już zapraszamy na to spotkanie , które odbędzie się w Szczecinie .

Błękit Cup Stargard

Niedziela 23 Luty 2020 odbył się turniej Kobiet BŁĘKIT CUP w Stargardzie . Nasz klub wystawił dwie drużyny . Po zaciętym finale drużyna LFA I wygrała z gospodyniami turnieju 1:0 i Puchar pojechał z Nami do Szczecina. Najlepsza bramkarka turnieju - Weronika Lichy LFA Szczecin . Wielkie gratulacje należą się całej drużynie LFA II mimo 5 miejsca w turnieju druga drużyna zasługuję na pochawłę za walkę do końca a w szczególności piłkarki z grup młodzieżowych Tosia Grundman, Julia Kucharzewska-Staruch ,Julia Garncarek .

Mecz Kontrolny nr II

Kotwica Kołobrzeg 2:1 LFA Szczecin . W środę 19 Lutego dziewczyny z LFA Szczecin udały się do Rewal na zaproszenie drużyny z I Ligi Kobiet Kotwicy Kołobrzeg . Piłkarki LFA Szczecin wysoko podniosły poprzeczkę rywalką i pokazały zaangażowanie , skoncentrowanie oraz chęć wygrania tego spotkania . Do przerwy remis 0:0 świadczył tylko o wyrównanym spotkaniu. Po przerwie rywalki otworzyły wynik na 1:0 lecz po licznych próbach kwadrans później Katarzyna Tarnowska strzeliła bramkę na 1:1. w 86 minucie po niefortunnym zagraniu Naszej obrony piłkarka Kotwicy ustaliła wynik spotkania dając zwycięstwo Kotwicy 2:1. Kolejny mecz kontrolny rozegramy 1 Marca w Goleniowie z Błękitne Stargrd II Liga Kobiet

1/16 Pucharu Polski Futsal

Poznaliśmy rywala 1/16 Pucharu Polski . LFA Szczecin vs AZS UG Gdańsk . Dziewczyny z Gdańska aktualnie grają w najwyższej klasie rozgrywkowej piłki halowej i są bardzo doświadczoną drużyną więc będzie dla Nas to trudna przeprawa na drodze pucharowej i żeby myśleć o awansie musimy zagrać bardzo dobre spotkanie i awansować do 1/8 Pucharu .. Mecz odbędzie się w Szczecinie na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego 16B. Zaczynamy o g.11:00.

Obóz Zimowy Rewal 2020

W dniach 9-16 Luty odbył się obóz zimowy grup młodzieżowych LFA Szczecin w Rewalu. Dziewczyny w ośrodku wczasowym Adria spędziły bardzo aktywnie czas trenując dwa razy dziennie na boiskach zewnętrznych oraz hali sportowej . Dodatkowym plusem obozu był równoległy obóz klubu LFC Pomerania co pozwoliło na wymianę doświadczeń trenerom jak również trenującym dziewczynom na wspólne treningi. Dziękujemy trenerom .

FALA WOMEN CUP 2020

Zajmujemy II miejsce . Patrycja Trzcińska najlepszą piłkarką turnieju . Na turnieju rozegraliśmy 5 spotkań . 3 wygrane i 1 remis dały nam możliwość gry o złoto z drużyną Błękitne Stargard które nie przegrały na turnieju żadnego spotkania . Mecz o złoto mógł się podobać kibicom , LFA Szczecin większość spotaknia prowadziło jedną bramką lecz po interwencji Naszej bramkarki sędzia odgwizdał Faul , konsekwencja żółta kartka i gra w osłabieniu przez minutę gdzie tracimy bramkę na 1:1 i kolejną na 1:2 tym samym przegrywając spotkanie po zaciętej walce i sytuacjach bramowych gdzie dziewczyny ze Stargardu ratuje słupek i poprzeczka . Organizacja turnieju na 5+ . Dziękujemy za zaproszenie, a już za tydzień 23/02 udamy się dwoma drużynami do Stargardu na kolejny turniej .

Mecz Towarzyski z Oldboje Pogoń Szczecin

"...W środę 29.01.2020 o godzinie 20 rozegraliśmy mecz towarzyski z zespołem kobiet , grającym aktualnie w III lidze ,ale z ogromnymi szansami na awans do klasy wyższej. Dla żeńskiej drużyny był to jeden z meczy w ramach przygotowań do walki o awans , dla nas ciekawe i bardzo miłe doświadczenie. Dziewczęta , to spokój na boisku, pełna kultura gry i zachowania, duże umiejętności , dyscyplina gry wszystko to o czym możemy tylko pomarzyć, jeśli chodzi o grę mężczyzn. Dawno nie graliśmy w tak miłej i kulturalnej atmosferze, aż chciało się grać. Uroda przeciwnika nie była bez znaczenia. Gra dziewcząt prowadzona była w szybkim tempie, czasami wydawało się, że gramy wolniej, ale ratowała nas nasza technika i doświadczenie .Mecz był wyrównany , padło dużo ładnych bramek.Wiele akcji mogło się podobać , dziewczęta grały płynnie i z polotem , piłka nie przeszkadzała im w grze .Nasze stereotypy o poziomie gry dziewcząt upadły i mamy obecnie bardzo wysoką oceną żeńskiego futbolu. Cieszy nas organizacja klubu, praca szkoleniowa z dziećmi i młodzieżą i życzymy awansu do ligi wyższej.." Tekst . Oldboje Pogoń Szczecin

PUCHAR POLSKI FUTSAL AWANS do 1/16

"...Po pierwszej połowie wydawało się że futsalistki z Poznania wyjadą ze sporym bagażem bramek ze Szczecina. Przy wyniku 3:0 dla gospodyń gra się wyrównała. Do przerwy 3:1 dla LFA. Po przerwie sporo akcji gospodyń pod bramką poznanianek, jednak bramki nie padały. Dobrze w tej części broniła Ada Raś, albo piłka po strzałach futsalistek LFA lądowała na słupku, poprzeczce, ewentualnie były minimalnie niecelne. Generalnie druga część spotkania była wyrównana. Futsalistki z LFA miały optyczną przewagę ale nie udokumentowały tego zdobytymi bramkami. Duże brawa dla obu drużyn. Gospodynie za początek meczu, przyjezdne za drugą połowę. Co najważniejsze kibice gospodyń opuszczali halę zadowoleni, że ich pupilki awansowały dalej. Teraz przed nimi na pucharowej drodze oczekują już bardziej doświadczone drużyny ligowe...." tekst Polska Piłka Kobiet. Szczecin 5:2 IPA Poznań. Z takim wynikiem kończy się mecz Ladies Football Academy Szczecin i dziewczyny zapewniają sobie awans do kolejnej fazy w rozgrywkach pucharowych . Mecz mógł się podobać kibicom którzy licznie przybyli na Halę . Bramki strzelały Weronika Szymaszek x2 , Katarzyna Piotrowska x 2, Katarzyna Tarnowska x 1.

Puchar Polski Piłka Halowa - Futsal 1/32

Przeciwnikiem Ladies Football Academy Szczecin będzie IPA Poznań. "Mecz pucharowy ma to do siebie że liczy się tylko jedno spotkanie więc nie możemy myśleć o rewanżu tylko w tym spotkaniu dać z siebie wszystko od pierwszych minut " Zapraszamy wszystkich na Halę Szkół Salezjańskich - Salos . Sobota 25 Stycznia 2020 g 16:00

Kalendarz -Styczeń, Luty ,Marzec

Zostały już potwierdzone najbliższe mecze towarzyskie jak również turnieje i Puchar Polski Futsalu. Poniżej przedstawiamy potwierdzone mecze: 📆 19 Stycznia AZS US Futsal Kobiet vs LFA Szczecin ( Futsal Towarzyski) 📆25 Stycznia g.16:00 Hala Szkół Salezjańskich LFA Szczecin vs IPA Poznań ( 1/32 Puchar Polski Futsal) 📆 26 Stycznia Turniej grupy młodzieżowej LFA Arkonia CUP - Arkonia CUP - turnieje piłkarskie. 📆29 Stycznia LFA Szczecin vs Oldboje Pogoni Szczecin (Mecz Towarzyski ) Ul.Witkiewicza 69-72 g.20:00 📆9-16 Luty Obóz Zimowy grupy Młodzieżowej LFA Szczecin 📆 15 Luty Turniej kategorii OPEN Międzyzdroje - Fala Women Cup 2020 📆19 Luty AP Kotwica Kołobrzeg-Kobiety vs LFA Szczecin (Mecz Towarzyski) Rewal g.17:00 📆23 Luty Turniej Kategorii Open Stargard- KP Błękitni Stargard - Kobiety 📆7 Marca Warta Gorzów vs LFA Szczecin (Mecz Towarzyski) Gorzów g.14:00 📆14 Marca LFA Szczecin vs Kadra Niesłyszących (Mecz Towarzyski) ul.Tenisowa g.19:00 📆21 Marca zaczynamy rundę wiosenną i walkę o Awans do III Ligi.

III LIGA ROZPOCZYNA TRENINGI

Piłkarki III Ligi w dniu 8 Stycznia 2020 wróciły po przerwie świątecznej na boiska treningowe. Na treningu czekała niespodzianka w postaci bluz i ortalionów treningowych zakupionych ze środków otrzymanych od Miasto Szczecin. Dziękujemy za wsparcie.

Zaczynamy rok 2020 na Pomerania Cup

5 Stycznia 2020 w Mrzeżyno odbył się turniej Pomerania Cup. Po 8 spotkaniach zajmujemy 5 miesjce w kategorii Open strzelając 13 bramek. Wygrywamy 5 spotkań kolejno z Lew Lębork 0:3 , Olimpia Szczecin 0:1 , Hetman Recz 0:2 , Sparta Gryfice 0:3, Drawsko 0:4 Remisujemy z II ligowym zespołem Luzino I 0:0 i Luzino II 0:0 i przegrywamy z Victoria Sianów 0:2. Jako klub otrzymujemy specjalną nagrodę przyjaciół a indywidualnie Weronika Szymaszek najlepszą zawodniczką turnieju i II w klasyfikacji strzelonych bramek. Katarzyna Piotrowska najlepszą zawodniczką LFA Szczecin . Obok rywlizacji sportowej dziewczyny w drodze na turniej ratują 3 pieski , które podczas turnieju szybko znalazły dom.

Święta - Spotkanie Świąteczne

18 Grudnia w Cafe Castellari odbyło się spotkanie świąteczne wszystkich grup wiekowych Ladies Football Academy - LFA Szczecin na którym każda grupa zaśpiewała kolędę, dzieci otrzymały drobne upominki a seniorki kalendarze na 2020 rok od UnityTrans.pl i Poligrafiq.pl . Dodatkową atrakcję zapewniła firma FotoSztos.pl pojawiając się z Fotobudką i masą gadżetów. Życzymy Wesołych Świąt w gronie najbliższych .

III LIGA INFO

• Pojawił się terminarz , wznawiamy rozgrywki w ostatni weekend marca 2020 meczem domowym z Sparta Gryfice w 11 kolejce . • Trenerka drużyny seniorskiej Magdalena Szwed już planuje gry kontrolne w nowym roku . • Na zaproszenie trenera Piotra Sochańskiego również zagramy mecz kontrolny z US który to przygotowuje się do AMP gdzie dziewczyny walczyć będą o złoto -Trzymamy Kciuki • Na początku roku zaplanowane są dwa turnieje na hali • Futsal Puchar Polski Kobiet - Tak Tak , dziewczyny wyraziły chęć gry i zgłoszenie już zostało wysłane , czekamy teraz na informacje od ZZPN • Plan na wiosnę to oczywiście utrzymanie pozycji lidera i walka o II Ligę w barażach - wstępne informacje mówią że będą to 3 mecze . Dwa mecze z mistrzami 3 lig innych województw gdzie po wygranych będzie czekać mecz z 3 miejsce II ligi - droga będzie ciężka ale z takimi kibicami i wsparciem trzeba walczyć o najwyższe cele .

Jak na Lidera przystało

Ostatnia kolejka rundy Jesiennej zakończyła się wygraną 7:0 . Hetman Recz pokazał gotowość do gry i mądre ustawienie lecz dziewczyny z LFA jak na lidera przystało pokazały już w 10' piękną bramką Katarzyny Piotrowskiej otwierając wynik i pokazując że punkty muszą zostać z Liderem w Szczecinie. Kolejne bramki strzelały Aneta Cyrulewska 18' Aneta Cyrulewska 24' Weronika Szymaszek 40' Kamila Szafrańska 56' Kamila Szafrańska 71' Weronika Szymaszek 80'. Czekając na rundę wiosenną LFA Szczecin weźmie udział w turniejach klubowych oraz spora część dziewczyn zagra w Akademickich Mistrzostwach Polski w Futsalu- Trzymamy kciuki #OneTeam .

Ciężki początek w Gryfinie

Początek gry i trafiona bramka w 14' przez zawodniczkę z Gryfina nie zaburzyło założeń i w 22' bramkę na 1:1 zdobyła Aneta Cyrulewska 15. Na podwyższenie wyniku miała okazję Kamila Szyfarańska 7 która w 34' na 18m ominęła bramkarkę Enregetyka Gryfino lecz nie udało się skierować piłki do bramki gdzie dobry powrót miała defensywa gospodyń. Bramkarka Energetyka w trakcie interwencji tak niefortunnie ułożyła nogi że potrzebna była interwencja ratownika, po czym niezwłocznie przewieziono do szpitala. 40' to fenomenalne uderzenie Patrycji Trzcińskiej 7 z 17 metra na 1:2. Druga połowa należała już do LFA Szczecin bramki strzelały Katarzyna Piotrowska 11 49' , Katarzyna Tarnowska 16 57', Emilia Janik 21 66' , Kamila Szafrańska 7 75' oraz w 87' po strzale Katarzyny Piotrowskiej piłka została niefortunnie skierowana do bramki przez obronę Energetyka Gryfino. Energetyk Gryfino 1:7 LFA Szczecin. Już w sobotę 9.11.2019 g.16:00 zapraszamy na ostatni mecz rundy jeseinnej . LFA Szczecin vs Hetman Recz . ul.Witkiewicza 69-72

Derby Szczecina dla LFA Szczecin

Po bardzo dobry spotkaniu i konsekwentnej grze LFA Szczecin wygrywa 4:1 z Olimpia II Szczecin i umacnia się na pozycji lidera III Ligi. Bramki dla LFA Strzelały K.Piotrowska (1) , W.Szymaszek (2) , K. Tarnowska (1) . Jedyna bramka dla Olimpia trafiona po niefortunnym wybiciu piłki przez defensywę LFA .

„Rodzinna atmosfera kluczem do sukcesu” – LFA Szczecin w pigułce

".. LFA Szczecin co prawda jest krótko na rynku, jednak bardzo szybko się rozwija. Klub ze stolicy województwa zachodniopomorskiego lideruje w rozgrywkach III ligi kobiet, a jego celem jest awans na wyższy poziom. Postanowiliśmy wziąć pod lupę świeżo powstały kobiecy klub i porozmawiać z kapitan drużyny, Katarzyną Tarnowską.

7 Kolejka

"..Bardzo ciężko gra się mecz przeciwko drużynie ,która całą 10-tką broni się na 16 metrze.." mówi po meczu kapitan LFA Szczecin Katarzyna Tarnowska. Z wynikiem Fala Międzyzdroje 1:13 LFA Szczecin przywozimy kolejne 3 pkt do stolicy Zachodniopomorskiego . Już w najbliższą sobotę 26/10 zapraszamy na Derby. 8 Kolejka LFA Szczecin vs Olimpia II Szczecin g.11:00 . ul.Tenisowa 33 - ZUT . Bronimy Lidera !

Piłka nożna. Nowy klub w Szczecinie, konkurencja dla Olimpii..

"Początków kobiecej piłki nożnej w Szczecinie szukać trzeba w Romie Szczecin, gdzie pierwszą ligową drużynę zakładał prawdziwy pasjonat, śp. Roman Lukstaedt. Później kobiecy futbol rozwijał się w Gryfie Szczecin, a piłkarki pod swe skrzydła przyjął..." więcej na 24kurier.pl

Zawodniczki Ladies Football Academy Szczecin znowu to zrobiły...

To bez wątpienia był prawdziwy festiwal bramek na stadionie przy ulicy Witkiewicza w Szczecinie. Więcej na Szczecin Eska INFO

LFA Szczecin 16:0 Sparta Gryfice

"hej Szczecin mamy lider..." po 6 kolejce gdzie na boisku przy ul.Witkiewicza LFA Szczecin zdobyło 3pkt i podział punktów pomiędzy Energetyk Gryfino 3:3 Olimpia Szczecin to Ladies Football Academy wskakuje na pozycje samodzielnego lidera i z przewagą 2pkt przygotowywać się będzie do meczu wyjazdowego gdzie 19 Października g.13:00 w 7 kolejce zagra z Falą w Międzyzdrojach .

Hetman Recz 1:4 LFA Szczcin

Jak przystało na dobrego gospodarza Hetman Recz nie tylko organizacyjnie pokazał że można jak się chce , dzieci wyprowadziły piłkarki , race zostały odpalone a na boisku gospodynie pokazały że łatwo nie będzie i tak też było. LFA Szczecin dopisuje kolejne 3 punkty po bramkach Anety Cyrulewskiej (15) x 3 25' 38' 60' , Weronika Lichy (1) x1 . W kolejnym meczu ligowym w którym jako gospodarz podejmować będziemy Sparta Gryfice . Sobota 12/10 g.16:00 ul.Witkiewicza 69-72 Szczecin

LFA SZCZECIN 2:0 Energetyk Gryfino

Po bardzo dobrym spotkaniu gdzie Energetyk Gryfino pokazało że nie przypadkiem zdobyli w 3 kolejkach komplet punktów, jednak po dwóch trafieniach Weroniki Szymaszek to LFA Szczecin dopisuje sobie 3 pkt w tabeli III Ligi. Po kolejne punkty LFA Szczecin uda się do miejscowości Recz . 5 Października g.15:00 - zmiana godziny na 14:00.

Olimpia 7:1 LFA SZCZECIN

Przegrywamy mecz na Bandurskiego. Mimo walki, zaangażowania i gry do końca nie udało się wygrać z Olimpią , która przystąpiła do meczu w Ekstraligowym składzie. Kibice zgromadzeni na Bandurskiego 35 pokazali że mimo gry jako goście dziewczyny czuły się jak u siebie dzięki temu mecz mógł się podobać. O kolejne punkty ligowe walczyć będziemy już w najbliższą Sobotę o godzinie 17:30 ul. Witkieiwcza 69-72 . Zapraszamy na mecz z Energetyk Gryfino.

LFA Szczecin 25-0 Fala Międzyzdroje

"Ostre strzelanie urządziły sobie piłkarki LFA Szczecin w meczu z Falą Międzyzdroje. Cóż można powiedzieć o meczu w którym drużyna gospodarzy po pierwszych 45 minutach prowadzi 14:0, po przerwie dokłada kolejne 11 i odprawia gości 25:0...." Tekst Polska Piłka Kobiet. Już 22 Września piłkarki LFA będą miały szanse odegrać się w spotkaniu ligowym z Olimpia II Szczecin i wywieźć w derbach 3pkt z obiektu przy ul.Bandurskiego ( godz. 14:30)

LFA Szczecin 0-2 Olimpia II Szczecin

Po bardzo dobrym meczu odpadamy z Pucharu Polski Ladies Football Academy - LFA Szczecin w fazie Wojewódzkiej Pucharu Polski zostało rozlosowane z Olimpia II Szczecin , która nie zlekceważyła nowej drużyny i do derbowego pojedynku przystąpiła w składzie wzmocnionym ekstraligowymi piłkarkami dzięki temu widowisko przy ul. Tenisowej mogło się podobać kibicom licznie przybyłym na Stadion Młodzieżowy MOSRiR Szczecin . Wszystkie piłkarki LFA Szczecin pokazały wczoraj walkę do końca o każdy centymetr boiska jak również że jak na drużynę która trenuje ze sobą dopiero 1.5 miesiąca ma wielki potencjał a rywale nie mogą lekceważyć siły tej drużyny. Śmiało można stwierdzić że był to FINAŁ Zachodniopomorski po tym jak drugi półfinał się nie odbył, a Olimpia II Szczecin w finale spotka się z Sparta Gryfice.

Pierwsza Kolejka

W Pierwszej Historycznej kolejce LFA Szczecin po punkty udało się do Gryfic. Sparta Gryfice podobnie jak LFA Szczecin rozpoczynają przygodę z III Ligą ZZPN. W pierwszym starciu tych drużyn Historyczne punkty jadą do Szczecina. Sparta Gryfice 0 - 12 LFA Szczecin

Mecz Kontrolny 2 i 3

Po przegranej w meczu kontrolnym nr 2 z Victorią Sianów 24 Sierpnia LFA Szczecin szybko się regeneruję i na boisku w Załomiu przy temperaturze ponad 30 stopni i w pełnym słońcu w dniu 31 Sieprnia wygrywa ostatni mecz kontrolny nr 3 z MUKS Kostrzyn Nad odrą 5:1 , a już 8 Września na inaugarację ligi LFA Szczecin w meczu wyjazdowym powalczy o pierwszy i historyczne punkty dla Ladies Football Academy - LFA SZCECIN .

Mecz Kontrolny nr I

10 Sierpnia 2019 LFA Szczecin rozegrało I mecz kontrolny . VICTORIA SP 2 Sianów - LFA SZCZECIN 2:5 . Kolejny mecz kontrolny zaplanowany jest na 24 Sierpnia . Przygotowując się do rozgrywek i zbliżającego się sezonu w planach Trener Magdaleny Szwed jest rozegranie łącznie 3 takich spotkań.

Puchar Polski KOBIET 2019/2020

Z informacji jakie wpłynęły do Naszego klubu, odbyło się losowanie par pół finałowych Eliminacji do Pucharu Polski na poziomie ZZZP. 1. Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje 2. LFA Szczecin - MKS Olimpia II Szczecin . Termin został wyznaczony na 11 Września a finał na 25 Września.

I TRENING SENIOREK

Na 1 treningu w dniu 2 Sierpnia trener Szwed Magdalena miała do dyspozycji 14 piłkarek gotowych na trening i przygotowań do zbliżającego się sezonu 2019/2020 .

Treningi Sierpień

Treningi dla wszystkich grup na miesiąc Sierpień już zostały rozpisane i rozesłane a dodatkowo wkrótce kadra seniorek w trakcie przygotowań do zbliżającego się sezonu rozgrywkowego III Ligi zagra mecz kontrolny z drużyną II Ligi .

III LIGA KOBIET ZZPN

Tak kształtuję się zestaw drużyn które w sezonie 2019/2020 w Naszym regionie powalczą o awans do II Ligi . W związku z restrukturyzacją rozgrywek Kobiecej Piłki Nożnej o awansie będzie decydować wygrana mistrza III Ligi z drużyną która zajmie trzecie miejsce w II Lidze kujawsko-pomorskiej . LFA Szczecin o pierwsze w historii punkty zagra na wyjazdowym meczu z Sparta Gryfice juz na początku września.

Barwy LFA

Barwy Klubowe Ladies Football Academy Szczecin

Stroje LFA

Prezentujemy stroje treningowe LFA Szczecin! Nasza zawodniczka już gotowa na trening, a Wy?