PARTNERZY

Wspieraj Ladies Football Academy Szczecin i dołącz do grona naszych partnerów!

RT-TRANS Logistyka|Transport|Spedycja

RT-TRANS jest prywatną firmą transportowo-spedycyjną, która została założona w 1992 roku. Obecnie posiadamy trzy oddziały zlokalizowane w Grudziądzu, Wrocławiu i Szczecinie gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Przez 21 lat swojej działalności wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze logistycznej przedsiębiorstw związanych z branżą spożywczą na terenie Polski oraz krajów należących do UE.

Cafe Castellari

Cafe Castellari Zaprasza na Lody , Desery ,Pyszną kawę i Ciacho do swoich kawiarni i zapewnia że własne, oryginalne receptury i dobór wyłącznie najwyższej jakości składników z Włoch sprawiają, że nasze lody i desery są absolutnie wyjątkowe. Ważne dla nas jest także to, że nasza produkcja oparta jest o wyłącznie świeże i naturalne składniki. Dzięki temu nasze wyroby od lat cieszą się Państwa niesłabnącym uznaniem.

UnityTrans

Firma UnityTrans.pl powstała by świadczyć usługi wynajmu samochodów na najwyższym poziomie zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Poza wynajmem krótkoterminowym świadczymy również usługi wynajmu średnio i długoterminowego . Zakres naszych usług ciągle rośnie a wraz z nim także jakość świadczonych usług. Wypożyczalnia samochodów UnityTrans.pl działa na terenie województwa zachodniopomorskiego podstawiając auta w wybrane i wskazane przez klienta miejsce, między innymi na dworzec PKP Główny, Lotnisko Goleniów, Lotniska w Berlinie, pod Państwa firmę ,miejsce zamieszkania .

MIASTO SZCZECIN

MECENAT MIASTA SZCZECIN

Blackk

Blackk Design to studio graficzne, rozwijające koncepcje wizualne - marketingowe rozwoju firm a także tworzeniem stron internetowych.

Poligrafiq

Poligrafiq to zespół młodych i kreatywnych ludzi, którzy potrafią sprostać niemalże każdemu zadaniu. Firma specjalizuje się w poligrafii oraz produkcji gadżetów reklamowych.

Patronat Honorowy

Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicz na sezon 2019 / 2020

Patronat Medialny

Patronat medialny Eska Radio Szczecin!